вул. Р. Окіпної, 4, м.Лівобережна

facebook youtube instagram
UA
Головна > Оборудование > Lumenis LightSheer DESIRE

Lumenis LightSheer DESIRE

Lumenis LightSheer DESIRE

Lumenis LightSheer DESIRЕ – це новітній діодний лазер для епіляції, який має довжину хвилі в 805 нм, створений з використанням фірмових технологій Lumenis, які забезпечують максимальну ефективність, швидкість і комфорт процедур. Цей лазер використовується для безпечного видалення небажаного волосся при будь-якому фототипу шкіри.

Переваги технології лазера Lumenis LightSheer DESIRE

 

  • Підвищення ефективності: за рахунок розтягування шкіри підвищується ефективність поглинання лазерної енергії меланоцитами.
  • Висока безпека: так як джерело лазерного випромінювання знаходиться максимально близько до мети, то використовується більш низька щільність енергії і таким чином менше енергії поглинається епідермісом.
  • Безболісність: унікальний вакуумний механізм впливає на тактильні рецептори шкіри і відволікає від болю.
  • Скорочення часу процедури: з рукояткою 22 * ​​35 см великі ділянки обробляються швидко без анестезії та охолодження.

 

Унікальне оснащення лазера Lumenis LightSheer DESIRE

Lumenis LightSheer Desir забезпечений трьома рукоятками ET, XS та HS з різним розміром плям, що робить його надзручним апаратом при проведенні ефективних процедур лазерної епіляції як на великих ділянках, так і в делікатних зонах. Унікальна технологія вакуумного посилення High Speed, забезпечує безболісність і комфорт під час процедури лазерної епіляції.

Клініка лазерної медицини та косметології

«КОГЕРЕНТ»

м.Київ, вул.Раїси Окіпної, 4/4а м.Лівобережна

Ми в соцмережах: facebook youtube instagram