вул. Р. Окіпної, 4, м.Лівобережна

facebook youtube instagram
phone
UA
Головна > Лікування волосся

Лікування волосся

Від випадіння волосся і подальшого облисіння ніхто не застрахований. У зоні ризику знаходяться чоловіки і жінки, батьки або найближчі родичі яких також страждають від цих проблем. Звичайно, якщо ваш батько чи дядько рано втратили розкішну шевелюру, не варто одразу впадати у відчай і починати змітати з прилавків косметичних магазинів всі доступні засоби боротьби з облисінням. Тим паче, що велика їх частина має сумнівний ефект і навряд допоможе досягти максимального результату. Замість того, щоб діяти "наосліп", краще звернутися за допомогою в клініку Когерент, де досвідчені фахівці допоможуть вирішити проблему швидко і ефективно.

Як проходить лікування волосся в клініці Когерент

У медичному центрі Когерент застосовуються сучасні техніки лікування волосся - мезотерапія, а також комплексні методики лікування і профілактики облисіння. Методи боротьби з облисінням підбираються індивідуально, залежно від існуючої проблеми. Щоб визначити причину випадіння волосся, лікар-трихолог проводить детальну консультацію, на якій збирається анамнез і даються рекомендації щодо лікування. Залежно від обраної методики, фахівець може призначити наступні процедури боротьби з облисінням, ламкістю волосся, їх тьмяним кольором та іншими проблемами:

#01
Підбір лікувальних шампунів і вітамінних комплексів. Зазвичай застосовується на ранній стадії виникнення проблем з волоссям і шкірою голови.
#02
Призначення медичних препаратів, таких як гормони і седативні засоби. Найчастіше подібні методи лікування використовуються при виявленні супутніх проблем, наприклад - хвороб щитовидної залози.
#03
Вплив на шкіру голови імпульсним струмом. Методика фізіотерапевтичного характеру, яка ініціює зростання нових і відновлення наявних волосяних фолікулів.
#04
Мезотерапія. Передбачає введення ін'єкцій під шкіру з метою зупинення процесу облисіння і відновлення здоров'я волосся.
#05
Плазмоліфтінг. Під шкіру вводиться концентрат плазми, завдяки чому активується клітинний метаболізм. В результаті істотно сповільнюється процес відмирання волосяних фолікулів.

Методи лікування волосся в клініці Когерент

У медичному центрі Когерент застосовуються такі процедури лікування волосся:

 

 • Мезотерапія.
 • Дарсонваль.
 • Плазмоліфтінг.
 • Комплексні методики лікування і профілактики облисіння.

Переваги процедур лікування волосся в клініці Когерент

У медичному центрі Когерент застосовуються тільки перевірені, максимально ефективні і безпечні методики лікування волосся. Моно процедури або їх комплекси призначаються після збору анамнезу та постановки діагнозу. Лікування волосся в клініці Когерент має значні переваги:

#01
Процедури проходять швидко і дають максимальний ефект завдяки спрямованості дії препаратів і спеціалізованих приладів.
#02
Болісні відчуття під час лікування волосся практично відсутні. В індивідуальних випадках, наприклад, при зниженому больовому порозі, фахівець призначає анестезію.
#03
У клініці Когерент для лікування волосся використовуються препарати найвищої якості.
#04
Процедури лікування волосся відрізняються максимальною безпечністю. Перед призначенням тих чи інших препаратів попередньо проводяться алергопроби, щоб виключити індивідуальні реакції.
#05
Сеанси лікування волосся не займають багато часу. В середньому, одна процедура триває близько 20 хвилин.

Показання

 • Активне випадіння волосся
 • Неправильна робота сальних залоз
 • Лупа
 • Повільний ріст волосся
 • Тьмяне, ламке волосся
 • Передчасна поява сивини
 • Шкірні хвороби (псоріаз, стригучий лишай)

Протипоказання

 • Вагітність і лактація (перші 3 місяці)
 • Діабет
 • Індивідуальна непереносимість використовуваних препаратів
 • Сильні пошкодження шкірного покриву в зоні впливу
 • Онкозахворювання
 • Лейкемія

ВАРТІСТЬ ПРОЦЕДУРИ

Первинний прийом лікаря-трихолога (огляд, консультація, трихоскопія, призначення лікування)

800 грн

Комплексне обстеження лікаря трихолога (консультація, фототрихограма FotoFinder, лист призначення)

1500 грн

Відгуки про клініку «КОГЕРЕНТ»

Хотела бы посоветовать мастера Елену Чиж - хиромассаж в ее исполнении просто на высшем уровне, отличная профессиональная техника исполнения и проработка мышц, полный релакс во время

13 Червня 2021
avatar
Анна Одокиенко

Клиникой очень довольна и персональная благодарность врачу трихологу Татьяне Владимировне

20 Травня 2021
avatar
Елена Ломоносова

Хочу висловити подяку для лікаря подолога, дійсно професіонал своєї справи та приємна людина у спілкуванні.

17 Травня 2021
avatar
Татьяна Захарчук

Сподобалось. Швидко, якісно, безболісно. І це вже друге відвідування. Дякую, рекомендую.

02 Березня 2021
avatar
Дмитрий Сулима

Хочу поблагодарить Сергея Викторовича за хорошее отношение и внимание к моему сыну. Все прошло на высшем уровне. Была проведена операция на больших пальцах ног. Сын мучился полгода. Спасибо! Ребёнок понял,что врачи отличные бывают.Удачи и всего наилучшего.

08 Лютого 2020
avatar
Марина

НАЙЧАСТІШІ ЗАПИТАННЯ, ЩО ВИНИКАЮТЬ

Чи можуть проявитися побічні ефекти після процедур лікування волосся?

Імовірність появи побічних ефектів після проведення процедур лікування волосся практично зводиться до нулю завдяки попередньому виявленню індивідуальних реакцій на препарати, їх високій якості, а також мінімальній інвазивності процедур. Наприклад, побічною реакцією після мезотерапії можуть бути мініатюрні синці в місцях проколів, які дуже швидко проходять.

Коли можна чекати ефекту від проведення процедур лікування волосся?

Це питання є індивідуальним і безпосередньо залежить від існуючої проблеми й обраної процедури. Зазвичай результати видно вже через 5-7 днів після проведення першого сеансу.

Як часто необхідно проводити процедури лікування волосся?

Незалежно від обраного методу, процедури лікування волосся необхідно проводити з певною періодичністю. Якщо в ході лікування застосовуються певні препарати, повторний сеанс призначається після завершення їх дії. Зазвичай перша доза препарату перестає діяти через 7-14 днів після введення.

Скільки процедур лікування волосся необхідно провести до їх повного відновлення?

Все залежить від стану волосся і шкіри голови. Наприклад, профілактика випадіння волосся зазвичай проводиться раз на рік, протягом декількох місяців. А ось лікувальні маніпуляції нерідко вимагають більш тривалого підходу, а іноді і проведення повторного комплексу процедур.

Клініка лазерної медицини та косметології

«КОГЕРЕНТ»

м.Київ, вул.Раїси Окіпної, 4/4а м.Лівобережна

Ми в соцмережах: facebook youtube instagram