вул. Р. Окіпної, 4, м.Лівобережна

facebook youtube instagram
phone
UA
Головна > ДОГЛЯД ЗА СТОПАМИ > Лікування врослого нігтя

Лікування врослого нігтя

Вростання нігтя (оніхокріптоз) - це досить поширена проблема, коли нігтьова пластина краями вростає в навколо нігтьові валики з утворенням рани і подальшим розвитком запалення. Якщо вчасно не усунути проблему, може відбуватися наростання тканини та нагнивання. Ми пропонуємо цілий комплекс послуг, які включають в себе різні види лікування врослого нігтя, його корекцію, за необхідності, видалення врослого нігтя, що дозволяє усунути проблему оніхокріптоз на будь-якій стадії.

Як проходить лікування врослого нігтя

У центрі застосовуються безопераційні і операційні методи лікування врослого нігтя. До безопераційних методів належить апаратна обробка і вирізання вросла частини нігтя, а також консервативне лікарське лікування. Для виправлення врослої нігтьової пластини і правильного її зростання можливе застосування коригувальних систем, а також проведення протезування нігтів.
Титанова дріт має пам'ять форми. І завдяки цьому вирівнювання нігтя відбувається з рівномірним постійним зусиллям без травмування нігтьової пластини. Титанова дріт виключає виникнення оніхолізису. Нікель-титановий дріт зроблений зі спеціального сплаву, який проводиться методом вакуумного відпалу при високих температурах.

#01
Спеціальні пластини, титанові нитки і скоби дозволяють відновити нігтьове ложе, забезпечити відмінний естетичний ефект, перешкодити розвитку ускладнень, захистити нігтьове ложе від інфекцій та деформації.
#02
Оперативні методи - висічення радіохвильовим ножем, хірургічне висічення скальпелем, а також видалення врослого нігтя лазером.
#03
Як правило, безопераційні методи найбільш ефективні на першій стадії оніхокріптоз, коли ще не відбулося приєднання інфекції, нагноєння і розростання грануляційної тканини.

ВАРТІСТЬ ПРОЦЕДУРИ

Обробка нігтьової пластини при оніхогріфозі

1100 грн

Видалення врослої частини нігтя

850 грн

Зняття ураженої частини нігтьової пластини

2,3,4 пальця
750 грн

Встановлення скоби ЗТО

1 од.
2300 грн

Встановлення скоби Фрейзера (дельта, омега)

1 од.
2300 грн

Встановлення титанової нитки

1 шт.
2300 грн

Відгуки про клініку «КОГЕРЕНТ»

Хотела бы посоветовать мастера Елену Чиж - хиромассаж в ее исполнении просто на высшем уровне, отличная профессиональная техника исполнения и проработка мышц, полный релакс во время

13 Червня 2021
avatar
Анна Одокиенко

Клиникой очень довольна и персональная благодарность врачу трихологу Татьяне Владимировне

20 Травня 2021
avatar
Елена Ломоносова

Хочу висловити подяку для лікаря подолога, дійсно професіонал своєї справи та приємна людина у спілкуванні.

17 Травня 2021
avatar
Татьяна Захарчук

Сподобалось. Швидко, якісно, безболісно. І це вже друге відвідування. Дякую, рекомендую.

02 Березня 2021
avatar
Дмитрий Сулима

Хочу поблагодарить Сергея Викторовича за хорошее отношение и внимание к моему сыну. Все прошло на высшем уровне. Была проведена операция на больших пальцах ног. Сын мучился полгода. Спасибо! Ребёнок понял,что врачи отличные бывают.Удачи и всего наилучшего.

08 Лютого 2020
avatar
Марина

НАЙЧАСТІШІ ЗАПИТАННЯ, ЩО ВИНИКАЮТЬ

Процедура дуже травматична?

Під час процедури лікарі роблять все, щоб мінімально травмувати палець, і, по можливості, не використовувати хірургічне втручання.

Хто призначає лікування?

Лікування призначає наш лікар.

Чому нігті починають деформуватися?

Причини різні, але, найчастіше, це неправильне обрізання нігтів, гіпергідроз, неправильно підібране взуття, наслідок грибків та травм.

Які процедури можна пройти, щоб ніготь більше не вростав?

У нас є безліч різних процедур, які можна використовувати в якості профілактики. Лікар допоможе Вам індивідуально підібрати необхідний варіант лікування.

Видалення врослого нігтя - це дуже болюча процедура?

Під час видалення людина отримує місцеву анестезію і не відчуває болю, при видаленні нігтя.

Після процедури потрібен спеціальний догляд?

Так, про це докладно розповість лікар.

Клініка лазерної медицини та косметології

«КОГЕРЕНТ»

м.Київ, вул.Раїси Окіпної, 4/4а м.Лівобережна

Ми в соцмережах: facebook youtube instagram