вул. Р. Окіпної, 4, м.Лівобережна

facebook youtube instagram
phone
UA
Головна > ДОГЛЯД ЗА СТОПАМИ

ДОГЛЯД ЗА СТОПАМИ

Мозолі, врослі нігті, тріщини на ступнях - погодьтеся, доглянуті стопи повинні виглядати зовсім не так. А якщо до цієї безрадісної картині додати біль та постійний дискомфорт при ходьбі? Ні, на таку "ніжку Попелюшки” не зазіхне жоден поважаючий себе принц. Щоб позбутися проблем зі стопами, варто звернутися до досвідченого подолога - лікаря, який знає все і трохи більше про догляд за стопами та їх правильне лікування. Саме такі фахівці працюють в клініці Когерент.

Особливості догляду за стопами в клініці Когерент

Перша і найважливіша маніпуляція, яка чекає на пацієнтів медичного центру Когерент - діагностика. Всі наступні процедури призначаються тільки після ретельного огляду та визначення характеру існуючих проблем. Курс лікування, що включає комплекс маніпуляцій, призначається з урахуванням індивідуальних особливостей пацієнта. До подологів клініки Когерент звертаються як для проведення естетичних процедур догляду за стопами, так і в більш серйозних випадках - з проблемами врослих нігтів, п'яткових шпор, підошовних бородавок, захворювань грибкового характеру та інших. Залежно від існуючої проблеми, сеанси у подолога проходять у такий спосіб:

#01
Щоб вилікувати врослий ніготь, застосовуються спеціальні скоби і пластини. Завдяки їм нігтьова пластина поступово вирівнюється. Такий підхід виключає необхідність хірургічного втручання, що істотно скорочує реабілітаційний період.
#02
Процедура медичного педикюру призначається при виявленні грибкової інфекції. За рішенням фахівця, уражені нігтьові пластини можуть оброблятися лазером.
#03
Травмовані або неповні нігті також можна врятувати в клініці Когерент завдяки комплексній пластиці нігтьової пластини.
#04
Медичний апаратний педикюр допоможе позбутися від мозолів стоп, в тому числі стержневого типу. Ця процедура відрізняється абсолютною безболісністю.
#05
Всім без винятку процедурам догляду за стопами в клініці Когерент передує дезінфекція оброблюваної зони. Для обробки використовується професійний антисептичний розчин.

Процедури догляду за стопами в клініці Когерент

У медичному центрі Когерент можна записатися на такі процедури догляду за стопами:

 

 • Консультація подолога.
 • Діагностика стопи.
 • Апаратний медичний педикюр.
 • Комплексна пластика нігтьової пластини.
 • Лікування врослого нігтя.
 • Апаратне усунення мозолів і бородавок.

Як підготуватися до відвідування лікаря-подолога

Щоб сеанс у лікаря-подолога пройшов максимально ефективно, слід ретельно до нього підготуватися. Для цього існує чек-лист, який допоможе визначити послідовність дій і не розгубитися на прийомі у фахівця:

#01
Визначте для себе, з якою саме проблемою ви йдете до подолога. Для цього випишіть перелік симптомів, які вас турбують. Також зазначте періодичність, з якою виникають симптоми.
#02
Зверніться до близьких родичів і запитайте, чи спостерігаються у них будь-які хронічні захворювання стоп.
#03
На прийомі у подолога дайте лікарю найбільш повну інформацію про себе і свій ритмі життя. Розкажіть про свою професію, рід діяльності, а також наголосіть на тому, скільки годин на день ви проводите "на ногах".
#04
Надайте лікарю-подологу інформацію щодо вже існуючих діагнозів інших фахівців, якщо раніше ви проходили обстеження і займалися лікуванням стоп.
#05
На прийом до лікаря-подолога необхідно йти з чистими нігтьовими пластинами. Перед візитом обов'язково зніміть з нігтів будь-які покриття - звичайний лак або гель-лак.
#06
Не забудьте одягнути на прийом зручне взуття.

Показання

 • Врослі нігті
 • Мозолі
 • Біль і дискомфорт при ходьбі
 • Бородавки на стопах
 • Грибок на різних ділянках стоп, нігтях
 • Шпори, тріщини
 • Травмована або неповна нігтьова пластина

ВАРТІСТЬ ПРОЦЕДУРИ

Первинний прийом лікаря подолога

600 грн

Скорочений прийом лікаря подолога

500 грн

Відгуки про клініку «КОГЕРЕНТ»

Хотела бы посоветовать мастера Елену Чиж - хиромассаж в ее исполнении просто на высшем уровне, отличная профессиональная техника исполнения и проработка мышц, полный релакс во время

13 Червня 2021
avatar
Анна Одокиенко

Клиникой очень довольна и персональная благодарность врачу трихологу Татьяне Владимировне

20 Травня 2021
avatar
Елена Ломоносова

Хочу висловити подяку для лікаря подолога, дійсно професіонал своєї справи та приємна людина у спілкуванні.

17 Травня 2021
avatar
Татьяна Захарчук

Сподобалось. Швидко, якісно, безболісно. І це вже друге відвідування. Дякую, рекомендую.

02 Березня 2021
avatar
Дмитрий Сулима

Хочу поблагодарить Сергея Викторовича за хорошее отношение и внимание к моему сыну. Все прошло на высшем уровне. Была проведена операция на больших пальцах ног. Сын мучился полгода. Спасибо! Ребёнок понял,что врачи отличные бывают.Удачи и всего наилучшего.

08 Лютого 2020
avatar
Марина

НАЙЧАСТІШІ ЗАПИТАННЯ, ЩО ВИНИКАЮТЬ

Скільки триває сеанс догляду за стопами?

Все залежить від типу маніпуляцій, які будуть проводитися на сеансі. Естетичний догляд за стопами займає, в середньому, не більше години. Якщо мова йде про медичний педикюр, сеанс триває близько 90 хвилин. Мозолі і тріщини обробляються апаратно, протягом 10-20 хвилин. Процедури нігтьового протезування і лікування врослих нігтів здійснюються, в середньому, протягом півгодини.

Скільки сеансів у подолога необхідно пройти для повного усунення проблеми?

Це питання є індивідуальним, кількість необхідних сеансів визначається безпосередньо фахівцем після діагностики. Зазвичай для повного усунення проблеми потрібно 3-5 сеансів.

Чи може повернутися існуюча проблема після проходження лікування?

При належному догляді за стопами після проведення маніпуляцій та дотриманні всіх рекомендацій лікаря-подолога, можливість повернення існуючої проблеми практично зводиться до нулю.

Як часто необхідно проводити процедури догляду за стопами?

Профілактичні процедури догляду за стопами рекомендується проводити 1 раз в 1-2 місяці. Це також стосується зимового періоду. Лікування проблем стоп призначається індивідуально, після детальної консультації лікаря-подолога.

Клініка лазерної медицини та косметології

«КОГЕРЕНТ»

м.Київ, вул.Раїси Окіпної, 4/4а м.Лівобережна

Ми в соцмережах: facebook youtube instagram