вул. Р. Окіпної, 4, м.Лівобережна

facebook youtube instagram
phone
UA

BTL Exilite IPL

BTL Exilite IPL

Унікальна система Exilite, що використовує технологію інтенсивного імпульсного випромінювання (IPL), дозволяє досягти швидких, ефективних і безболісних результатів в косметологічних процедурах таких як: фотоомолождення, лікування акне, усунення пігментації, видалення судин, фотоепіляція. Exilite IPL має безліч привілеїв у порівнянні з іншими апаратом з технологією IPL, завдяки своїм характеристикам та функціональністі.

Спеціальні можливості апарата BTL Exilite IPL

 Залежно від довжини хвилі, світлові промені можуть проникати на різну глибину шкіри. У кожному індивідуальному випадку, впливаючи на свою мішень і вирішуючи необхідні естетичні проблеми. Ефект фотомодуляції монохроматичного імпульсного LED світла позитивно стимулює вироблення колагену в тканинах і сприяє загоєнню шкіри. Завдяки параметрам терапії лікування просте і швидке. Енергія в короткому часі завдяки швидкості розрядки EXILITE не досягає підвищеної дифузії тепла в прилеглих тканинах і тому лікування на апарате BTL Exilite IPL  набагато більш продуктивніше та ефективне.

Унікальне оснащення системи BTL Exilite IPL

Апарат оснащений 6-ма різними фільтрами, що дозволяє розширити спектр довжини хвиль (480 нм., 530 нм., 560 нм., 640 нм. І 690 нм.)

Широкий діапазон регулювання щільності потоку (від 5 до 40 Дж / см2). Контрольоване охолодження та зручний і простий у використанні інтерфейс.

Клініка лазерної медицини та косметології

«КОГЕРЕНТ»

м.Київ, вул.Раїси Окіпної, 4/4а м.Лівобережна

Ми в соцмережах: facebook youtube instagram