вул. Р. Окіпної, 4, м.Лівобережна

facebook youtube instagram
phone
UA

Venus Freeze

Venus Freeze

Venus Freeze перший універсальний апарат в естетичній медицині призначений для неінвазивної підтяжки шкіри, корекції фігури, схуднення і омолодження.

Спеціальні можливості системи Venus Freeze

В основі роботи апарату – запатентована технологія (MP) 2, яка об’єднує дію мультиполярних радіочастот і імпульсних електромагнітних полів. В синергії радіочастоти і магнітні поля запускають синтез колагену. Процедури термоліфтінга дозволяють підвищити тургор, розгладити зморшки, домогтися видимої підтяжки шкіри, знизити кількість жирових відкладень, зменшити об `єм тіла і позбутися целюліту.

Унікальне оснащення системи Venus Freeze 

 

Venus Freeze  включає два аплікатора: DiamondPolar  для невеликих зон терапії і OctiPolar для терапевтичних зон великої площі. Обидва легких ергономічних аплікатора працюють на основі запатентованої технології (MP) 2, що комбінує вплив мультиполярних радіочастот і імпульсних електромагнітних полів. В апараті передбачені дві опції контролю безпеки – відображення температури в режимі реального часу і автоматичний контроль температури – для підвищення рівня безпеки пацієнтів. Унікальний алгоритм радіочастотного (RF) випромінювання забезпечує рівномірний прогрів тканин для максимального комфорту пацієнта, тим самим дозволяє швидко і безпечно досягати необхідної терапевтичної температури навіть на великих площах і легко утримувати її протягом всієї процедури.

Venus Freeze  гарантує 100% безпечні, безболісні процедури для всіх типів шкіри обличчя, шиї і тіла, забезпечуючи миттєвий і довгостроковий результат.

Клініка лазерної медицини та косметології

«КОГЕРЕНТ»

м.Київ, вул.Раїси Окіпної, 4/4а м.Лівобережна

Ми в соцмережах: facebook youtube instagram