вул. Р. Окіпної, 4, м.Лівобережна

facebook youtube instagram
phone
UA

Venus Fiore

Venus Fiore

Venus Fiore – перший і єдиний апарат розроблений для комплексного вирішення проблем жіночого здоров’я, може ефективно вирішувати вагінальні проблеми без хірургічного втручання або гормональної терапії.

Апарат має 3 аплікатори та пропонує процедури: відновлення внутрішніх стінок піхви, підтяжка шкіри статевих губ і корекція лобкової області. Для кожної процедури використовується одноразова насадка для підвищення безпеки і гігієни.

Спеціальні можливості системи Venus Fiore

Принцип дії заснований на запатентованої технології (MP) 2 – синергетичної комбінації багатополярного радіочастотного випромінювання (RF) і імпульсних електромагнітних полів, які сприяють виробленню колагену, неоколлагенезу і ангіогенезу для лікування симптомів, пов’язаних з вульвовагінітом та атрофією, а інноваційні аплікатори і функції забезпечують оптимальну безпеку і комфорт.

Унікальне оснащення системи Venus Fiore

  • Вагінальний аплікатор:

Має унікальну багатоелектродну конструкцію, яка одночасно та безпечно передає енергію (MP) 2 (радіочастотне і імпульсне електромагнітне поле). Комбінована енергія рівномірно і по колу поширюється по всьому вагінальному каналу для тривимірного контрольованого глибокого прогріву. Інноваційний аплікатор Venus Fiore забезпечує безпечне, швидке і комфортне лікування.

  • Аплікатор LABIA И MONS PUBIS

На додаток до вагінального апплікатору Venus Fiore ™ використовуєтся аплікатори для зовнішніх статевих губ і лобка. Багатополярна конфігурація електродів також вбудована в кожен з цих аплікаторів, щоб забезпечити однорідне, рівномірне і швидке розподілення тепла, що призводить до швидкого та ефективного лікування.

Вагінальний аплікатор також оснащений автоматичним контролем температури (ATC), який дозволяє  досягати і підтримувати бажану температуру під час лікування, а також регулювати локальну температуру і подачу енергії на кожній парі електродів.

Venus Fiore ефективно вирішує деякі з найбільш поширених жіночих проблем, пов’язаних із зовнішнім виглядом інтимної зони. Для лікування потрібно лише 3-4 сеанси тривалістю в 10-15 хвилин, а ефект триває від 8 до 12 місяців.

Клініка лазерної медицини та косметології

«КОГЕРЕНТ»

м.Київ, вул.Раїси Окіпної, 4/4а м.Лівобережна

Ми в соцмережах: facebook youtube instagram