вул. Р. Окіпної, 4, м.Лівобережна

facebook youtube instagram
phone
UA

Plexr

Plexr

Запотентований і надійний апарат медичного та естетичного призначення. Визнаний і широко застосовуваний більш в 50 країнах світу. За допомогою потоку плазми, усуваються різні дефекти шкіри (поодинокі пігментні плями, папіломи, бородавки, міліуми, хлоазми, дрібні фіброми), проводиться вирівнювання шрамів і глибоких зморшок, а також широко застосовується в нехірургічній блефаропластиці. Це єдиний пристрій, здатний виконувати неаблятивні хірургічні процедури.

Спеціальні можливості апарату Plexr

Принцип дії приладу Plexr заснований на технології Plasma Exeresis (плазменне висічення) при цьому енергія середовища, збагачена іонами і електронами, безболісно випаровує поверхневий шар епідермісу. Теплова енергія прицільно спрямовується в потрібну зону, під дією плазми відбувається випаровування верхнього шару шкіри і її натяг без необхідності застосування традиційного скальпеля і не пошкоджуючи навколишні тканини. Метод Plexr має багато переваг перед звичайною хірургією, що зробило його дуже популярним в країнах ЄС. При використанні Plexr не проводяться розрізи на шкірі, отже після процедури шви не накладаються. Всі пацієнти відразу після втручання можуть повернутися до звичайного життя. Період відновлення проходить в кілька разів швидше. При проведенні плазмової блефаропластики достатньо лише місцевої анестезії.

 

Унікальне оснащення апарату Plexr

Plexr – це хірургічний апарат з ергономічним дизайном, який має одноразові змінні наконечники. Головні плюси унікального апарату є:

  • Вбудований мікропроцесор, стабілізує і гарантує оптимальну потужність плазмової енергії;
  • Єдиний в світі апарат, який може лікувати Ксантелазми поблизу рогівки ока, безпечним способом;
  • Апарат брав участь у багатьох дослідженнях;
  • Єдиний пристрій, який здатний самостійно оновлювати себе за допомогою USB-pen;
  • Відсутність електропровідності для максимальної безпеки пацієнта;
  • Різні частоти і рівні передачі потужності в трьох маніпулах;
  • Незвичайний дизайн, що складається з технічних матеріалів, які є екологічно безпечними.

Клініка лазерної медицини та косметології

«КОГЕРЕНТ»

м.Київ, вул.Раїси Окіпної, 4/4а м.Лівобережна

Ми в соцмережах: facebook youtube instagram