вул. Р. Окіпної, 4, м.Лівобережна

facebook youtube instagram
phone
UA

IDS SMAXEL СО2

IDS SMAXEL СО2

Фракційний лазер SmaXel СО2 – це інноваційна розробка компанії IDS, в якій використовуються найсучасніші технології виробництва С02 лазерів.

Спеціальні можливості лазера SmaXel СО2

Лазер активно застосовується в косметології, хірургії та гінекології, SMAXEL СО 2 працює за принципом дермального оптичного термолізу. Лазерний промінь прямує на проблемні зони тим самим “випаровує” зовнішні шари дерми, завдяки цьому процесу шкіра розгладжується, ущільнюється, оновлюється, омолоджується, усуваються розтяжки, шрами, нерівності, рубці, пігментація та інші естетичні проблеми.

Унікальне оснащення системи та технічні характеристики лазера SmaXel СО2

Лазер SMAXEL CO2 має довжину хвилі в 10600 нм., також 6 режимів роботи: Fractional, Low pain fractional mode, Continuous CW, Normal Pulse, Ultra Pulse, Super Pulse. Завдяки унікальній системі сканування від 2х2 мм (min) до 20х20 мм (max)., енергія лазерного променя рівномірно розподіляється по всій оброблюваній     ділянці тіла або обличчя. Лазер фракційного омолодження глибоко проникає в шкірні шари без втрати енергії в зоні впливу і не травмує навколишні тканини. Також особлива форма імпульсу і технології «Laser Vaginal Rejuvenation» фракційного СО2 лазера дозволяє безпечно і ефективно вирішувати питання, пов’язані з естетичної гінекологією.

Клініка лазерної медицини та косметології

«КОГЕРЕНТ»

м.Київ, вул.Раїси Окіпної, 4/4а м.Лівобережна

Ми в соцмережах: facebook youtube instagram