вул. Р. Окіпної, 4, м.Лівобережна

facebook youtube instagram
phone
UA
Головна > Оборудование > Fotona StarWalker MaQX

Fotona StarWalker MaQX

Fotona StarWalker MaQX

Перший і єдиний в світі лазер, об’єднуючий ефект взаємодії з тканинами пікосекундного лазера з рекордною енергією імпульсу наносекундного лазера. Унікальна лазерна платформа, яка може давати пікосекундний імпульс (580 psec) при збереження високої потужності (1600 mJ) не залежно від розміру робочого поля (до 20 мм.)

Спеціальні можливості системи   Fotona StarWalker MaQX

Технологія ASP третього покоління для максимальної точності, ефективності і безпеки лікування. Найширший діапазон режимів процедури, включаючи унікальні режими MaQX, VERDE, FRAC3 і VERSA3 для обробки пігменту, судин і колагену. Вражаюча лінія передових інтелектуальних контрольних наконечників. Мінімально інвазивні, безпечні методи лікування.

Перевагами лазерної системи Fotona StarWalker MaQx :

  • Поєднання 4-х довжин хвиль: 1064 нм. , 532 нм., 585 нм. і 650 нм., та різних діапазонів тривалості імпульсу забезпечує в сукупності 14 різних режимів роботи і найширший спектр застосування в естетичній медицині;
  • Ефективні програми омолодження з коротким реабілітаційним періодом;
  • Лікування пігментної патології будь-якої етіології, складності та розміру;
  • Оптимальне рішення для видалення судинних патологій;
  • Висока енергія, чотири довжини хвилі і запатентована методика FracTat ™ роблять систему StarWalker лідером серед лазерів для видалення татуювань будь-якого кольору.

Лазер Fotona StarWalker MaQx – спеціалізована лазерна система для лікування судинних патологій і гіперпігментації, видалення татуювань і перманентного макіяжу всіх кольорів, корекції рубців, омолодження шкіри тощо.

Клініка лазерної медицини та косметології

«КОГЕРЕНТ»

м.Київ, вул.Раїси Окіпної, 4/4а м.Лівобережна

Ми в соцмережах: facebook youtube instagram