вул. Р. Окіпної, 4, м.Лівобережна

facebook youtube instagram
phone
UA

Fotona SP Dynamis

Fotona SP Dynamis (ербієвий і неодимовий лазер)

Універсальна лазерна система SP Dynamis (ербієвий і неодимовий лазер) – це найвищий стандарт якості, ефективності та безпеки процедур, що проводяться із застосуванням лазера. Вплив лазерного променю, можна порівняти з пластичною хірургією, при мінімальному періоді відновлення. Методики і процедури, розроблені для лікування широкого спектру естетичних проблем.

Спеціальні можливості системи Fotona SP Dynamis

Оснащення ербієвого лазера фракційним сканером F-22, а неодимового – сканером S-11 істотно підвищує ефективність всіх виконуваних процедур і скорочує їх тривалість. Після процедури необхідно лише 3-7 днів на відновлення.

Унікальне оснащення системи Fotona SP Dynamis

Опціонний комплект унікальних маніпул G-set (гінекологія) вже отримав високу оцінку лікарів-гінекологів, як і унікальні технології, запатентовані компанією Fotona:

  •     Технологія IncontiLase – для позбавлення проблем від стресового нетримання сечі.
  •     Технологія IntimaLase – для лазерної пластики піхви із застосуванням ербієвого лазера

Ці унікальні запатентовані технології мають високу ефективність і не вимагають післяопераційної реабілітації. До цих пір у лікарів і пацієнтів не було альтернативи дієвих та швидких методик корекції інтимних проблем, окрім хірургічного втручання, лазерна система  Fotona SP Dynamis дозволяю лише за 20 хвилин вирішити інтимні естетичні та терапевтичні проблеми у жінки за мінімальний термін, без періоду важкого відновлення та має тривалий клінічний результат.

 

Клініка лазерної медицини та косметології

«КОГЕРЕНТ»

м.Київ, вул.Раїси Окіпної, 4/4а м.Лівобережна

Ми в соцмережах: facebook youtube instagram