вул. Р. Окіпної, 4, м.Лівобережна

facebook youtube instagram
phone
UA
Головна > Оборудование > FotoFinder Dermoscope

FotoFinder Dermoscope

FotoFinder Dermoscope

FotoFinder dermoscope з високоякісною оптикою дозволяє проводити автоматичну діагностику та виявлення раку шкіри на ранніх стадіях розвитку з точністю 90%, розпізнає меланому і так само за допомогою капіляроскопії виявляє синдром Рейно.

 

Спеціальні можливості системи FotoFinder dermoscope:

  • Тривале спостереження і документування меланоцитарних невусів (родимок) за допомогою цифрової дерматоскопії.
  • Швидкий скринінг раку шкіри – ще більш зручний і ефективний метод діагностики, ніж огляд ручним дерматоскопом..
  • Аналіз новоутворень і клінічних знімків за допомогою експертних програм для виявлення змін.
  • Опція Moleanalyzer – для дослідження новоутворень.
  • Опція Trichoscale – для вивчення волосяного покриву шкіри та цифрової трихоспокії.
  • Флуоресцентна діагностика з FD lens – об’єктив для диференціації передракових стадій і пухлин (таких як актинічні кератози або базально-плоскоклітинні карциноми) від здорової шкіри.
  • Капіляроскопія з об’єктивом D-Scope III lens дозволяє виявити пошкоджені капіляри в нігтьовому ложі і провести ранню діагностику аутоімунних ревматичних захворювань.
  • Відеокамера Medicam 800HD має максимальну якість відеозображення в режимі Full HD.

Унікальні опції програми FotoFinder dermoscope

  • Модуль Moleanalyzer дозволяє робити точні вимірювання пігментних (меланоцитарних) новоутворень, використовуючи алгоритми розпізнавання дерматоскопічних особливостей, що допомагає лікареві диференціювати доброякісні новоутворення від злоякісних.
  • Модуль Trichoscale автоматично обчислює площу ділянки, кількість волосся, густоту волосся і співвідношення анагену-телогена. Підраховується також кількість пушкового і зрілого волосся на певній площі та співвідношення їх росту і випадіння. Результати аналізу у формі цифрової трихограми визначаються за кілька секунд і відображаються у вигляді деталізованих графічних діаграм.

Використання даного приладу значно знижує кількість хибнопозитивних результатів діагностики. FotoFinder, використовуючи комплексну діагностичну платформу, високотехнологічний модуль картування новоутворень, пов’язує дерматоскопічне зображення з відповідними їм позиціями на мапі тіла, роблячи ідентифікацію та спостереження за новоутвореннями набагато швидше і простіше, ніж це було будь-коли раніше.

Клініка лазерної медицини та косметології

«КОГЕРЕНТ»

м.Київ, вул.Раїси Окіпної, 4/4а м.Лівобережна

Ми в соцмережах: facebook youtube instagram