вул. Р. Окіпної, 4, м.Лівобережна

facebook youtube instagram
phone
UA

FootBalance

FootBalance

Унікальний діагностичний апарат FootBalance забезпечує професійний аналіз стопи і виготовлення індивідуальних устілок для повсякденного використання, або при наявності ортопедичних проблем зі стопою.

Спеціальні можливості апарату FootBalance

 FootBalance пропонує широкий вибір індивідуальних устілок, що ідеально підходять для різних видів спорту та повсякденного використання в розмірах від 34 до 52. Устілки забезпечують підтримку стопи і амортизацію при навантаженні.

Апарат дозволяє індивідуально виготовити такі різновиди устілок:

  • Dynamic Blue – універсальна устілка для занять різними видами спорту та щоденного використання. Забезпечує хорошу амортизацію і комфорт з помірною підтримкою.
  • Dynamic Pink – Спеціально розроблена для жінок. Забезпечує хорошу амортизацію з помірною підтримкою.
  • Max – устілки MAX забезпечують підвіщене поглинання удару та більшу підтрімку при сильних навантаженнях. Ідеально підходять для людей з підвіщеною оверпронацією.
  • Performance – ідеальні устілки для тих, хто хоче динамічної підтримки. Тонка устілка розроблена спеціально для спортивного взуття: футбольні, велосипедні черевики і ковзани. Має вузьку стабілізуючу чашку п’яти для рівномірного розподілу навантаження, в той час як широка передня частина ідеально поєднується з різними видамі взуття.
  • Game – ідеальний вибір для будь-якого виду спорту, який вимагає активних рухів ногами. Забезпечують підвищену стабільність і амортизацію. Виготовлені з використанням амортизувальних матеріалів. Poron® XRD® створює унікальний захисний екран, здатний поглинати до 90% найбільш інтенсивного впливу на стопу.
  • Medical Green Soft – устілка спеціально створена для стопи, якій необхідний екстракомфорт, для зниження больового синдрому і дискомфорту, при таких захворюваннях як ревматизм, остеопороз, подагра, діабетична стопа, а також для пацієнтів з больовим синдромом п’яти. Особливістю устілок Medical Green Soft є удосконалення стабілізуючою пластиною, що дає більш рівномірний розподіл навантаження для зменшення концентрації тиску, особливо в зоні п’яти.

FootBalance гарантує найвищий комфорт, забезпечуючи вам ідеальну сумісність з взуттям, загальне поліпшення здоров’я ніг, тим самим збільшуючи вашу продуктивність незалежно від виду діяльності.

 

Клініка лазерної медицини та косметології

«КОГЕРЕНТ»

м.Київ, вул.Раїси Окіпної, 4/4а м.Лівобережна

Ми в соцмережах: facebook youtube instagram