вул. Р. Окіпної, 4, м.Лівобережна

facebook youtube instagram
phone
UA
Головна > Оборудование > ENDOSPHERES THERAPY

ENDOSPHERES THERAPY

ENDOSPHERES THERAPY

Останнє досягнення в області корекції фігури – Endospheres Therapy, яка діє за принципом компресійної мікровібрації. Це – італійський винахід. Його автори – інженер Джанлука Кавалетті і доктор -флеболог, професор П’єр Антоніо Баччо. Повністю безпечний, неінвазивний метод, який моделює фігуру, радикально зменшує прояви целюліту, покращує кровообіг і лімфоток, тонізує шкіру, має виражену дренажну і протинабрякову дію.

Спеціальні можливості апарату Endospheres Therapy

Суть методики полягає на передачі низькочастотної вібрації від 29 до 355 Герц за допомогою 55 гіпоалергенних силіконових сфер розташованих в циліндрі. Механічна вібрація і компресія створюють ефект лімфатичного насоса, забезпечують запуск власних фізіологічних процесів організму. Маніпула легко маніврує по тілу завдяки нанесенню на шкіру спеціального масла.

Ендосфера терапія застосовується для вирішення таких проблем, як:

  • Надлишкова маса тіла
  • Целюліт на проблемних ділянках (сідницях, стегнах, животі, ногах, руках)
  • Погана циркуляція венозної крові
  • Знижений тонус м’язів або м’язові спазми
  • Дряблість та набряки шкіри.

Унікальне оснащення апарату Endospheres Therapy

Спеціальний, вбудований в інтерактивну маніпулу, сенсорний датчик тиску визначає місця і стадію целюліту, для проведення процедури 100% індивідуальної для кожного пацієнта. Контролює інтенсивність впливу, в залежності від стану пацієнта і кількості проведених процедур. Дана модель оснащена маніпулою AK Sensor ALL, що дозволяє використовувати технологію для обробки тіла та обличчя. Нова система посилена за рахунок технологічно переважаючих факторів, які не тільки поліпшують результати лікування, але і полегшують роботу фахівця. На сенсорному екрані можна переглядати інформацію, необхідну для процедури, частоту, тиск і час застосування, які також відображаються на дисплеї, розташованому безпосередньо на маніпулі. Інтерактивна маніпула також сигналізує оператору про напрямок руху за допомогою світлових індикаторів, розташованих з боків. Механізм Click-off дозволяє проводити швидку дезінфекцію маніпули.  Індикатор напрямку  -зазначає напрямок руху лімфи, що необхідно для проведення правильного лімфодренажу. Сенсор тиску – допомагає правильно вибрати силу тиску завдяки оснащенню оптичною системою. Джойстик контролю – дозволяє повністю контролювати режими роботи апарату Endospheres, чим значно спрощує управління.

Клініка лазерної медицини та косметології

«КОГЕРЕНТ»

м.Київ, вул.Раїси Окіпної, 4/4а м.Лівобережна

Ми в соцмережах: facebook youtube instagram