вул. Р. Окіпної, 4, м.Лівобережна

facebook youtube instagram
phone
UA
Головна > Оборудование > Cellu M6 Endеrmolab

Cellu M6 Endеrmolab

Cellu M6 Endеrmolab

Апарат для корекції фігури Cellu M6 Endermolab працює за технологією LPG масажу (патент LPG Systems). Робота приладу заснована на унікальній технології масажу, розробленої в кінці минулого століття французьким інженером Луї Поль Гіті..

Спеціальні можливості апарата Cellu M 6 Endеrmolab

Серед плюсів моделі слід підкреслити дві новітні технології – нові розробки, запатентовані LPG Systems. Йдеться про Ендермологія і Ендермоліфте. Інноваційний характер обох полягає в тому, що одна комплексна процедура усуває весь перелік естетичних проблем тіла та обличчя (целюліт, моделювання контурів тіла і зменшення об єму, ліфтинг, омолодження, усунення набряків і зморшок, підвищення еластичності шкіри і поліпшення її тургору тощо).

Унікальне оснащення апарата M6 Endrmolab

Cellu M6 Endermolab – останнє покоління обладнання LPG для процедур Ліпомассаж по тілу і Ендермоліфт по обличчю. Апарат Cellu M6 Endermolab пропонує нове для обладнання LPG технологічне рішення: робочий блок апарату поміщений у компактний куб, розташований під процедурним столом. Ексклюзивний процедурний стіл виконаний з хромованого металу і білої шкіри, регульована висота і  спинка забезпечують підвищений комфорт пацієнта, оснащений простим і логічним віртуальним помічником, в якому є покрокові інструкції процедур по тілу і обличчю. Новий змінний модуль шириною 80 мм, обсяг процедурної камери збільшений в 2 рази. Безпрецедентна глибина обробки тканин дозволяє збільшити ліполітичну дію процедури на 50%.

Клініка лазерної медицини та косметології

«КОГЕРЕНТ»

м.Київ, вул.Раїси Окіпної, 4/4а м.Лівобережна

Ми в соцмережах: facebook youtube instagram