вул. Р. Окіпної, 4, м.Лівобережна

facebook youtube instagram
phone
UA
Головна > Оборудование > BTL EXILIS ULTRA 360

BTL EXILIS ULTRA 360

BTL EXILIS ULTRA 360

BTL EXILIS ULTRA 360це апарат який поєднує в собі вплив радіочастот і ультразвуку, призначений для неінвазивного формування контурів тіла, зменшення жирової тканини шляхом контрольованого апоптозу жирових клітин, зменшення зморшок і підвищення пружності та омолодження шкіри.

Спеціальні можливості системи BTL EXILIS ULTRA 360

Система об’ємного прогріву 360 Volumetric Heating руйнує старі колагенові волокна і ініціює процес утворення нових. У жирових клітинах запускається інтенсивний процес ліполізу, а в частині клітин ініціюється апоптоз, в результаті якого вони саморуйнується і видаляються з організму природним шляхом. Це призводить до вираженого ефекту підтяжки шкіри і зменшенню жирових відкладень. Процедури EXILIS ULTRA 360 значно покращують стан шкіри, в тому числі глибоких прошарків шкіри обличчя та тіла.

  • В системі використаний революційно нові принципи лікування жирових відкладень і поліпшення контуру тіла;
  • Багатофункціональність апарату, який може впливати на будь-яку зону тіла максимально ефективно;
  • Після процедур не потрібно відновлення, тому пацієнти повертаються в звичний спосіб життя;
  • Проведення процедури не залежить від пори року, її можна проводити всесезонно;
  • Пацієнти отримають помітне зменшення целюліту, поліпшення еластичності і тонусу шкіри, менш виражені зморшки, омолодження обличчя з анти-віковим ефектом;
  • Повна безпека і безболісність процедур.

 

Унікальне оснащення системи BTL EXILIS ULTRA 360

BTL EXILIS ULTRA 360  використовує монополярну технологію, що працює на частоті середніх радіохвиль: один активний електрод (він знаходиться в робочій маніпулі) і один пасивний електрод (кріпиться на великий м’яз ближче до зони впливу). Завдяки цьому вплив виявляється не тільки на рівні дерми, але і проходить на глибину 3 см, досягає підшкірних жирових відкладень і ефективно розчіплює їх. Апарат оснащених двома маніпулами:

  • Новаторська маніпула. Вона сконструйована так, що при будь-якому русі маніпула не втрачає контакт з поверхнею шкіри і не зможе зробити опік. До речі, 360 ° в назві якраз означає можливість насадки здійснювати рухи у всіх площинах.
  • Терапевтичний ультразвук (Ultra). Ультразвук дозволяє зменшити опір тканин, а значить тепло розподіляється рівномірно. Тому немає зон перегріву, зате є можливість використовувати більш низькі і фізіологічні температури, ніж ті, які використовуються в аналогічних апаратах.
  • Контроль температури, потоку енергії – це означає, що якщо насадка потрапить на зони з тонкою шкірою або місце, де у поверхні знаходиться кістка, апарат автоматично знижує потужність або зовсім відключається.

Клініка лазерної медицини та косметології

«КОГЕРЕНТ»

м.Київ, вул.Раїси Окіпної, 4/4а м.Лівобережна

Ми в соцмережах: facebook youtube instagram